Mangal

Tesisimizin restoran kısmında her türlü köfte, tavuk, şiş, pirzola, çeşitleri ile hizmet verilmektedir. Alanında uzman ve deneyimli bir şeflerimiz ile gelen müşterilerimize eşsiz bir lezzet şöleni sunmaktayız. İstanbul bölgesindeki bir çok vatandaşımız hafta sonu ve hafta içi olmak üzere farklı zamanlarda tesisimizi ziyaret etmektedir. Hafta içi ve hafto sonu mangal keyfi yapmak isteyen müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Lezzetlerimizden memnun kalan müşterilerimiz bizleri sürekli olarak ziyaret etmek kadar. Bir çok lezzeti mutfağımızda kalan müşterilerimiz beğenilerini ve beklentilerini en iyi şekilde sunmaktadır. Google üzerinden arama yaptığınızda Tesisimizde direk olarak ulaşabilirsiniz. Yüzlerce olumlu yorum alan firmamız Google sonuçlarında direkt olarak çıkmaktadır. İstanbulda mangal yeri aramanıza gerek yok. Özellikle kendin pişir kendin ye hizmetimizi denemenizi şiddetle öneririz.

Altı dönüm bahçemizde yeşillikler içersinde etlerinizi kendin pişir kendin ye şeklinde mangallarda yapabilirsiniz.Dilerseniz bahçede nargile keyfini yaşayabilirsiniz.Kuzu pirzola,antrikot,köfte ve tavuk ürünleri bulunmaktadır.

 

Mangal